Курси за кордоном

Питання: Я закінчила 1 курс казахстанського університету за професією перекладацька справа. При вступі в Австрію обов'язково продовжувати за тією ж спеціальністю? Або ж можна змінити спец., скажімо так вступити на журналістику? Які документи необхідні і чи потрібно пройти курси за кордоном? І ще хотілося б дізнатися щодо мовних курсів при університеті. Після складання мовного іспиту гарантований вступ до ВУЗу? Можна самим вибирати графік і складання навчального плану?

Відповідь: Для того щоб ефективно підготуватися до вступу до австрійського ВУЗУ, необхідно пройти мовні курси за кордоном. Студентам, які їдуть навчатися в Австрію, навіть з повною відсутністю знання німецької мови, надається маса перспектив безпосередньо в самій країні. План вивчення мови складається, виходячи з базових знань та особистих уподобань абітурієнта.

Заручившись підтримкою фахівців Education In Vienna, ви зможете вивчити мову в найкоротші терміни і успішно вступити в обраний ВУЗ. Крім того, курси за кордоном можна відвідувати вже на етапі навчання.

Вивчення німецької мови в Австрії - це не просто навчання, а захоплююче і корисне проведення часу. Воно повністю будується на живому спілкуванні, без нудної теорії, зубріння і довгих правил. Університети за кордоном включають в програму мовних курсів цікаві ігри, конкурси, дружні зустрічі, походи в кафе, на пікніки, і багато інших заходів. Курси за кордоном плануються таким чином, що ви самі вибираєте графік відвідування і рівень навантаження. Це дозволяє вільно планувати свій час, щоб мати можливість не тільки навчатися, але й насолоджуватися життям в прекрасній Австрії. А в цій країні з унікальною архітектурою, безліччю пам'яток, м'яким кліматом і доброзичливістю оточуючих дійсно приємно жити!

Якщо виконані всі супутні умови і успішно зданий мовний іспит, вступ до австрійського ВУЗУ гарантований. Тому курси за кордоном - важлива складова вашого майбутнього успіху.

Дізнайтеся більше про це та багато іншого у наших менеджерів. Ми готові відповісти на всі ваші запитання!

Детальна консультація по скайпу всього
95 €
Підпишись!
І будь в курсі всіх змін про вступ в австрійські університети!
Безкоштовний доступ буде закритий через :
ДнівГодинХвилинСекунд
00000000
Отримай доступ до корисної інформації!
Розповісти друзям