Курси німецької мови в Австрії

Курси німецької мови в Австрії

Для того, щоб отримати вищу освіту в Австрії, необхідно досконало знати німецьку мову. Якщо ви володієте нею – це чудово, якщо ж ні - ми допоможемо вам за короткий час вивчити німецьку мову в Австрії.

Приїхавши до Відня, ви почуєте  німецьку мову, яка звучить дуже приємно і мелодійно, адже ви опинетесь у місці, де вас будуть оточувати носії мови. Наші інтенсивні мовні курси в Австрії  вже незабаром допоможуть вам не тільки розуміти значення кожного слова, але і абсолютно вільно спілкуватися зі своїми співрозмовниками.

Під час навчання, ви не згадаєте про зубріння і нудне корпіння над підручниками. Адже курси німецької мови в Австрії у Відні проходять зовсім за іншим принципом. Крім традиційних занять, вони включають екскурсійно-розважальні заходи, спортивні ігри, походи на пікніки, в кафе, і ще багато цікавого. Навчання проводиться в легкій і невимушеній формі, ви поступово занурюєтеся в доброзичливу атмосферу нової країни і розширюєте свій кругозір.

У більшості випадків проходять курси німецької мови у Відні, але ви можете обрати будь-яке інше місто Австрії за своїм бажанням. Загальна тривалість мовних курсів, в залежності від початкового рівня абітурієнта, може складати від двох тижнів до одного року. Після їх закінчення, ви отримаєте диплом міжнародного зразка, який буде дійсний не тільки в Австрії, але і у всіх країнах світу, де розмовляяють німецькою мовою.

Чим наші мовні курси відрізняються від інших?

  • Кращі мовні школи Відня і передові академії вивчення німецької мови;
  • Висококласні викладачі, які вміють зробити навіть найскладнішу тему простою і доступною для розуміння;
  • Невеликі мультинаціональні навчальні групи (максимальна кількість людей в аудиторії складає не більше 10 чоловік);
  • Індивідуальний підхід до кожного студента;
  • Найбільш актуальні навчальні матеріали;
  • Можливість самостійно обирати час відвідування.

Останній пункт є важливою особливістю всієї системи освіти в Австрії, та особливо подобається тим, хто не звик слідувати стандартам. Якщо ви жайворонок - ласкаво просимо в аудиторію з самого ранку, а бажаючі поспати довше, можуть приходити на заняття вдень, або навіть увечері.

Ціна мовних курсів формується в кожному випадку індивідуально. На неї впливає рівень підготовки, інтенсивність і тривалість занять, умови проживання, наявність додаткових програм і багато інших чинників.

Давайте розглянемо вартість на прикладі однієї стандартної ситуації. Припустимо, ви не володієте німецькою мовою досконало. До початку навчального семестру, в одному з австрійських університетів, ще декілька місяців. В даному випадку, інтенсивні двомісячні курси німецької мови у Відні - це саме те, що вам потрібно. А якщо ви вирішите додатково пройти практику в побутовому спілкуванні німецькою мовою, ми оберемо вам місце в кімнаті гуртожитку на двох. З урахуванням цього, оформлення документів, проживання та мовні курси, обійдуться вам всього в 1487 євро.

Вивчити німецьку мову в Австрії набагато простіше, ніж вам здається. Потрібно всього лише заповнити заявку на нашому сайті, або зв'язатися з нами іншим зручним для вас способом. Ми запропонуємо вам декілька варіантів на вибір і відразу озвучимо їх вартість. Уже зовсім скоро ви будете пишатися своїм знанням мови!

Детальна консультація по скайпу всього
95 €
Підпишись!
І будь в курсі всіх змін про вступ в австрійські університети!
Безкоштовний доступ буде закритий через :
ДнівГодинХвилинСекунд
00000000
Отримай доступ до корисної інформації!
Розповісти друзям