Австрійський університет

Як поступити в австрійський університет

Здобути вищу освіту в одному з університетів Європи – мрія кожного амбітного випускника. Це можливість не лише вибрати місце для навчання, але і мати можливість зануритися в атмосферу країни, вивчити її культуру, завести нові і корисні знайомства і найголовніше – бути упевненим, в завтрашньому дні. Університети в Європі розрізняються за престижністю, вартістю навчання, складності вступу, лояльності до іноземних студентів. Поза сумнівом, навчання саме в Австрії найпривабливіше для іноземців.

Австрійський університет, вступ

Проявивши бажання вчитися в Австрії, деякі лякаються паперової тяганини чи не впоратися з іспитам. Але не всі знають, що система вступу до австрійського університету досить проста, причому в більшість із них не буде потрібно здавати тести, конкурсні роботи або іспити. Найбільша складність полягає в тому, щоб розібратися з документацією і правильно її оформити. Хочете зробити це швидко і без тяганини? Хочете, щоб результат був блискучим?! Тоді Вам варто звернутися неодмінно до нас.

Фахівці компанії «Education in Vienna» розкажуть і детально обговорять з Вами весь шлях: від вступу до адаптації в новій країні. У нас величезний досвід роботи і ми без перебільшення пишаємося студентами, які вже навчаються або лишень вступили до ВУЗу.

Самостійно вступити до одного з обраних австрійських Вузів можна, але при цьому доведеться зайнятися збором всіх необхідних документів, дізнатися особливості отримання візи у Вашій країні, вивчити мову, розібрати тонни інформації при пошуку відповідного житла і т.д. Це дійсно дуже клопітно і кожен пункт має свої нюанси. Щоб нічого не забути і вчасно оформити всі необхідні документи, краще звернутися до професіоналів! Ми з радістю виконаємо цю роботу замість Вас!

Кожному, хто звернеться буде надана індивідуальна консультація. Ми призначимо Вам персонального гіда, який вестиме Вашу справу від початку і до кінця. Він підкаже як правильно оформити документи, скоординує Ваші дії, відповість на будь-яке питання, пов'язане зі вступом. Саме з нього почнеться Ваша подорож до Австрії.

Ви зможете оцінити всю міру нашої підтримки на етапі оформлення документів. Ми допоможемо Вам з переведенням, заповненням всіляких анкет, з проставлянням апостиля, нотаріальним оформленням. Ваш консультант зробить все, щоб Вас не торкнулася ця паперова тяганина, а після запрошення в австрійський університет підкаже де і як в найкоротший термін оформити візу.

Ми завжди будемо з Вами на зв'язку: Ви зможете оперативно стежити за ходом вступу як вдома, так і вже будучи в Австрії. Крім того, ми допоможемо з пошуком житла залежно від Ваших переваг і бажань. Для тих, хто вперше виїжджає за кордон, не зайвою буде підтримка в період адаптації, щоб відчувати себе в Європі комфортно і невимушено.

Наші фахівці також із задоволенням нададуть послуги з відкриття банківського рахунку, оформлення страховки, здобуття прописки і студентського квитка, складання розкладу в заняттях. Весь цей клопіт ми візьмемо на себе.

Спеціально для Вас був створений пакет послуг, який включає всі зобов'язання з вище перелічених питань. Він так і називається: «Все і відразу». Його вартість складає всього 2499 євро. Ми працюємо – Ви вступаєте і навчаєтесь! Не пропустіть свій шанс!

Детальна консультація по скайпу всього
95 €
Підпишись!
І будь в курсі всіх змін про вступ в австрійські університети!
Безкоштовний доступ буде закритий через :
ДнівГодинХвилинСекунд
00000000
Отримай доступ до корисної інформації!
Розповісти друзям