Юридична освіта за кордоном

Юридична освіта за кордоном

Юрист - одна з найцікавіших і жаданих професій. Юристом може стати далеко не кожен. Лише люди з гнучким і допитливим розумом, наполегливі і заповзятливі опановують юриспруденцію. Адже з одного боку потрібно багато знати і уміти працювати з великими об'ємами інформації, а з іншого - знаходити лазівки в законодавстві і трактувати їх на користь клієнта. Для амбітних юристів здобути юридичну освіту за кордоном справа честі. Але це доволі складно, оскільки конкуренція під час вступу до іноземних ВУЗів досить висока, особливо в таких країнах як Великобританія, США і Ізраїль, а сплатити дороге навчання зможе собі дозволити далеко не кожен.

Саме тому, ми пропонуємо Вам здобути юридичну освіту за кордоном в країні, яка є батьківщиною Європейського права, – Австрії. Вам буде надана унікальна можливість вибрати для себе мову навчання, адже викладання може бути як на німецькій, так і на англійській мовах. Крім того, навчання в престижному ВУЗі обійдеться Вам значно дешевше, ніж здобування освіти у себе на батьківщині на аналогічному факультеті, а рівень і якість – на порядок вище.

Програма в університетах дуже цікава. Велика увага приділяється теоретичній підготовці. Студенти глибоко вивчають історію права, її розвиток, при цьому, отримані знання застосовуються на практиці. Чітка система навчання передбачає підготовку фахівців в конкретній області юриспруденції, серед них міжнародне право, зобов'язальне право, медіація. Освіта за кордоном сприяє не лише здобуттю знань з предмету, але і розвитку студента в різних областях – психологія, комунікація, презентація. Професійний юрист повинен володіти знаннями як в юриспруденції, так і уміти якісно представляти інтереси свого клієнта за кордоном.

Юридичну освіту за кордоном можна здобути після школи, а можна піти далі і вступити до ВУЗу на магістратуру. У будь-якому випадку в університетах немає вікового обмеження, поступити і навчатися можна в будь-якому віці. Досвідчені юристи можуть продовжити освіту по магістерських програмах, серед яких МВА. Для тих, у кого диплом отриманий лише недавно, є унікальна можливість продовжити наукову діяльність або прийняти участь в розіграші грантів. Щасливчики зможуть отримувати стипендії і вести наукову діяльність ще в процесі навчання, тим самим удосконалюючи навики і отримуючи безцінний досвід.

Якщо Ви дійсно хочете кардинально змінити своє життя, отримати унікальні знання, ставши студентом одного із старих і відомих юридичних вузів, то ми готові допомогти Вам в цьому. Ми візьмемо на себе підготовку документів для вступу, допоможемо визначитися з вибором університету, місцем проживання. Пишіть нам і бажання стати юристом здійсниться вже цього року!

Детальна консультація по скайпу всього
95 €
Підпишись!
І будь в курсі всіх змін про вступ в австрійські університети!
Безкоштовний доступ буде закритий через :
ДнівГодинХвилинСекунд
00000000
Отримай доступ до корисної інформації!
Розповісти друзям