Як вчитися в Австрії

Як вчитися в Австрії

Cиcтeмa освіти за кордоном дуже доступна, а в деяких країнах і зовсім безкоштовна. Взяти, наприклад, навчання в одній з найкомфортніших для життя країни в Європі - Австрії. Вартість освіти в Австрії має на увазі виключно оплату студентського внеску, який зазвичай складає 380 євро на семестр. При цьому Ви отримуєте колосальний багаж знань, практику в провідних фірмах Європи і диплом, який відкриє двері практично в будь-яку престижну компанію.

Як навчатися в Австрії? Та дуже просто, пізнавально і цікаво, особливо для дисциплінованих студентів, які регулярно відвідують всі лекції, систематично виконують всі завдання і готують учбові проекти. Студенти, які склали для себе зручний розклад навчання, окрім відвідування занять і участі в студентському житті працюють, забезпечуючи собі гідний рівень життя. Деякі з них також встигають вчитися настільки добре, що отримують стипендію за високі досягнення в навчанні.

Є свої переваги в тому, як навчатися в Австрії і поєднувати навчання з роботою в цій країні. Навчання за кордоном дозволяє працювати від десяти годин в тиждень, а час, який залишається - цілком присвячувати навчанню. Адже навіть цього робочого часу спочатку досить, щоб побачити і відчути всі тонкощі роботи зсередини.

Можливість застосовувати тільки що отримані знання з практики – це реально круто і може використовуватись далеко не в кожній країні, тому багато цілеспрямованих студентів-кар'єристів вибирають для себе саме Австрію!

Багато міжнародних компаній, як Raiffaisen Bank, Pricewaterhousecoopers, Danone, Austrian Airlines, Billa та інші дуже охоче беруть на роботу студентів, які окрім високих досягнень в навчанні можуть ще і похвалитися досвідом роботи в Європі!

Поспішай! Залишай заявку на вступ і ми запропонуємо для тебе всі варіанти, які личать саме тобі для досягнення своїх цілей!

Детальна консультація по скайпу всього
95 €
Підпишись!
І будь в курсі всіх змін про вступ в австрійські університети!
Безкоштовний доступ буде закритий через :
ДнівГодинХвилинСекунд
00000000
Отримай доступ до корисної інформації!
Розповісти друзям