Як навчатися за кордоном?

Усвідомлений вибір поїздки на навчання за кордон - важливий і відповідальний крок в житті кожної людини. Диплом повинен «працювати» і компенсувати час і гроші, які були витрачені на його отримання. Більш докладно про спеціальності в Австрії Ви можете дізнатися у співробітників компанії, а зараз ми хочемо розкрити секрети, як навчатися за кордоном, щоб по закінченні вузу з легкістю знайти роботу і будувати успішну кар'єру?

Як навчатися за кордоном

Навчатися за кордоном ніколи не пізно. Поради студентів Австрії

Наша компанія провела невелике опитування студентів, які в даний момент знаходяться в Австрії, щоб виявити основні правила, як навчатися за кордоном. Адже вступити - це лише перший крок на шляху, щоб отримати освіту належного рівня.

  • Порада 1. Відповідальність на максимум. У перші дні студенти просто втрачають голову від свободи, яку надають австрійські внз. Як навчатися за кордоном, щоб правильно скористатися всіма перевагами європейської системи освіти? Чітке планування - ось вірна тактика. Доведеться навчитися самоорганізації. Відповідальність у підготовці до семінарів, вчасно здані роботи і гарні оцінки - запорука успішного навчання.
  • Порада 2. В австрійських вузах навчається велика кількість студентів. Будьте активні на семінарах, виявляйте щиру зацікавленість у предметах. Це змусить викладача звернути на Вас увагу і виділить з маси інших студентів.
  • Порада 3. Проявіть наполегливість. Як навчатися за кордоном, коли немає підтримки знайомих і нікому замовити за Вас слівце в університеті? Слід визнати, що ніхто зі студентами не панькається. Вам самим доведеться домагатися перевірки простроченої роботи, домовлятися про консультації і таке інше.
  • Порада 4. Корисні знайомства. Нові знайомі не тільки допоможуть в процесі навчання. Більшість корисних ділових зв'язків зароджується зі студентського братства в університеті. Яскравим прикладом може послужити Стівен Джобс, який познайомився з майбутнім партнером в студентські роки. Результатом їх співпраці і стала компанія Apple. Хто знає, на які відкриття надихне Вас навчання в Австрії.

Як гарантовано вступити і вчитися за кордоном?

Вибір агентства є важливим чинником, коли мова заходить про послуги компанії при вступі. Дослідницька компанія Study Travel Magazine провела своє дослідження. Близько 33% студентів вибирають компанію, яка допомагає при вступі за особистою рекомендацією друзів або членів сім'ї. Ще 30% студентів знаходять компанію через інтернет, довіряючи відгуками тих, хто вже вступив.

Близько 7% вступають через агентства, які рекламують свої послуги на виставках з освіти за кордоном. Досі користується попитом реклама в спеціалізованих друкованих виданнях, тому через оголошення в газетах і журналах вибирають собі агентство 7% студентів і ще 10% дізнаються інформацію через свої школи.

Скористайтеся одним з трьох пакетів послуг, які надає компанія Education in Vienna. Приєднуйтесь до студентів, які успішно вступили і навчаються у Відні.

Вам немає потреби їхати в офіс, ми йдемо в ногу з часом і працюємо, в тому числі, дистанційно.

Детальна консультація по скайпу всього
95 €
Підпишись!
І будь в курсі всіх змін про вступ в австрійські університети!
Безкоштовний доступ буде закритий через :
ДнівГодинХвилинСекунд
00000000
Отримай доступ до корисної інформації!
Розповісти друзям