Як ми працюємо

.
.
.
.
.
.
.
.
Ми готуємо ваші документи для вступу

Після надання документів для вступу ми ставимо апостилі Міністерств Освіти та Юстиції, робимо переклад документів на німецьку мову, завіряємо нотаріально, заповнюємо всі необходні формуляри й анкети та проводимо попередню підготовку пакета документів для вступу.

Відправляємо їх у Відень

Як тільки попередній пакет документів буде підготовлений – ми відправляємо його кур’єром (DHL/TNT) в центральний офіс у Відні для кінцевої обробки. Після повної перевірки документів ми подаємо їх у приймальну коміссію університета для розгляду.

Отримуємо Ваше запрошення з університету

Протягом усього періода обробки документів ми перевіряємо та контролюємо статус розгляду Вашої заявки. Протягом 6-12 тижнів, ми отримуємо запрошення з університету на Ваше ім’я та передаємо його Вам.

Бронюємо обраний Вами
гуртожиток

Ми підбираємо найбільш оптимальний варіант житла для Вас, керуючись Вашими побажаннями. Ви повідомляєте який тип житла Вам потрібен – ми його бронюємо та отримуємо необхідні підтвердження.

Оформлюємо австрійську студентську візу

Ми допомогаємо Вам правильно зібрати та завірити необхідні документи для візи, заповнюємо анкети німецькою мовою, реєструємо на подачу документів в посольство. Після успішної подачі документів, ми контролюємо статус їх розгляду в Magistrat 35 та вживаємо всі можливі легальні заходи для прискорення процесу видачі візи.

Ви прилітаєте в Відень

Ви повідомляєте нам точну дату прибуття в Австрію, ми заздалегідь отримуємо ключ від вашої кімнати в гуртожитку, зустрічаємо Вас в аеропорту та відвозимо в гуртожиток.

Отримуєте студентський квиток
та картку ППП

Ми реєструємо вас в університеті та отримуємо з вами студентський квиток. Потім записуємо вас на курси німецької мови та складаємо розклад. Також ми допомагаємо здати відбитки пальців, оформити студентське страхування, реєстрацію по місцю проживання у Відні, відкриваємо вам банківський рахунок та допомагаємо Вам в оформленні всіх документів для отримання карти ППП (Aufenthaltstitel).

Ви – задаволений студент
австрійського університету

Ви спокійно насолоджуєтеся навчанням та життям в одній з найкращих країн Європи – в Австрії!

Розповісти друзям