Історія Віденського економічного університету

Віденський економічний університет був заснований в 1898 році. У 1930 році були введені наукові ступені «дипломований спеціаліст з економіки та організації торгівлі» та «доктор комерційних наук». З 1966 року в університеті можна було отримати ще й ступеня «магістр» і «доктор соціальних та економічних наук». Чисельність студентів зростала з кожним роком, і вже в 1990-ихгодах перевищувала 20.000. В даний час ректором університету є професор доктор Крістоф Бадельт (Christoph Badelt).

Віденський економічний університет історія

Сьогодні економічний університет є престижним і відомим у всьому світі. Особливою популярністю він користується у студентів Центральної та Східної Європи. Університет входить до Топ-50 кращих шкіл бізнесу (займає 16 місце в рейтингу програм MBA) згідно з рейтингом Financial Times.

У 2007 році було визначено місце для нового кампусу університету. У 2009 роках у 2 районі Відня почалося будівництво за проектом, у створенні якого брали участь архітектори з Відня, Лондона, Барселони, Мадрида, Гамбурга і Сенді. Серед них всесвітньо відома архітектор Заха Хадід. Завершити будівництво планується до 2013 року.

Віденський економічний університет

Центром нового кампусу будуть бібліотека і навчальний центр.

Детальна консультація по скайпу всього
95 €
Підпишись!
І будь в курсі всіх змін про вступ в австрійські університети!
Безкоштовний доступ буде закритий через :
ДнівГодинХвилинСекунд
00000000
Отримай доступ до корисної інформації!
Розповісти друзям