Віденський університет

  • Найбільший в Австрії
  • 180 навчальних програм, з яких 116 на здобуття ступеня магістра
  • Вимагає проходження фази STEOP, крім спеціальностей, на які передбачені вступні іспити
  • Спеціальності універститету
Подати заявку на навчання

Віденський університет – третій вищий навчальний заклад Центральної Європи з багаторічним досвідом у сфері освіти, також це найстаріший університет німецькомовного простору. У цього вузу багата і майже давня історія - він відомий, починаючи з 14 століття.

В даний час у Віденському Університеті навчаються понад 80000 студентів з 130 різних країн. Університет підтримує програму з обміну студентами (ERASMUS / SOKRATES) з іншими вузами-партнерами.

Основна інформація

Оригінальна назва:
Universität Wien
Міжнародна назва:
University of Vienna
Рік заснування:
1365
Тип:
Державний
Ректор:
Георг Винклер
Студенти:
91 000 студентів
Розташування:
Відень, Австрія
Додаткова інформація:
Спеціальності універститету

Історія Віденського Університета

У 1365 році Віденський державний університет був створений герцогом Рудольфом IV і його братами - Альбрехтом III і Леопольдом III. Друга назва університету - Alma Mater Rudolphina, на честь його засновника, а серед студентів поширена неофіційна назва – Hauptuni (Хауптуни – Головний університет).

Саме у Віденському університеті вперше для отримання освіти були допущені жінки, спочатку на факультет філософії, а потім і на інші.

Віденський Університет в наш час

Університет Відня славиться безліччю різноманітних освітніх програм (близько 180). Тут кожен може вибрати собі спеціальність за здібностями, бажанням і покликанню. Високий професійний рівень викладацького складу (він включає не тільки професорів, але й учених, нобелівських лауреатів) забезпечує студентам якість знань і захопливість процесу їх отримання.

Віденський державний університет не просто навчальний заклад. Це великий науково-дослідний центр, з яким уклали партнерські угоди більш ніж 300 європейських університетів. Він є одним з організаторів і учасників програми з обміну студентів ERASMUS / SOCRATES, а також членом Асоціації Європейських Університетів, мережі університетів столиць Європи і т.д.

Віденський державний університет по праву пишається своїми іменитими випускниками, серед яких дев'ять нобелівських лауреатів, а також такі відомі особистості як Зігмунд Фрейд, Стефан Цвейг, Папа Римський Пій другий. В даний час кількість студентів, які тут навчаються, перевищила 90 тисяч, п'ята частина з яких – іноземці усього світу.

Віденський державний університет представляє більше 180 програм для вивчення по всіляких напрямках. Найбільше визнання університет здобув в області медицини і гуманітарних наук. Тут же можна отримати духовну освіту.

Віденський Університет має 60 корпусів. На Рінгштрассе, центральної віденській вулиці, розташований головний корпус, збудований понад століття тому, адміністрація університету, деканати, ректорат, деякі інститути і відома за межами країни бібліотека. Недалеко знаходиться кампус, де студенти Віденського Університету проживають, проводять вільний час, займаються в бібліотеках, готуються до занять. Інші кафедри та інститути розкидані по всьому місту.

Усі студенти Віденського університету дисципліновані, займаються також і самоосвітою, що забезпечує їм доскональне оволодіння навчальним матеріалом. Кожен студент Віденського університету має право самостійно складати свій навчальний розклад, найбільш оптимальне для нього. Таким чином, випускники стають справжніми фахівцями в обраній ними професії.

Важливою для студентів є можливість одночасно з навчанням в університеті працювати близько десяти годин на тиждень.

Компанія Education in Vienna пропонує вам уважно вивчити всі умовами і розібратися у всіх тонкощах, пов'язаних з вступом до Віденського університету. А ми вам у цьому допоможемо.

Зробіть перший крок до вступу в Віденський Університет— зв'яжіться, будь ласка, з нашим консультантом або заповніть форму зворотнього зв'язку.

Спеціальності університету

Престижний, величний і рейтинговий Віденський університет – мрія будь-якого абітурієнта. Але без допомоги нашої компанії вона так і залишиться мрією…
Досить мріяти – час діяти! Оформляй заявку на вступ прямо зараз!

Детальна консультація по скайпу всього
95 €
Підпишись!
І будь в курсі всіх змін про вступ в австрійські університети!
Безкоштовний доступ буде закритий через :
ДнівГодинХвилинСекунд
00000000
Отримай доступ до корисної інформації!
Розповісти друзям