Ваша студентська віза в Австрію

Ви стали щасливим володарем підтвердження зарахування в один з ВУЗів Австрії і навчання за кордоном не за горами? Тоді слід негайно подавати візові документи. Потрібно відзначити, що студентська віза в Австріюдійсна один рік, після чого її доведеться продовжувати. Сама процедура оформлення займає досить тривалий час, рішення про видачу приймається Австрії, а самі австрійці дуже педантично ставляться до видачі віз. Порушення візового режиму кожній із країн Європейського Союзу може послужити причиною до відмови. І ніхто, крім Вас, не зможе подати документи в посольство, тільки Ви особисто.

Виза в Австрию студенческая

Що дає студентська віза в Австрію і навіщо потрібна

 • Документ, без якого неможливий виїзд до Австрії на навчання - студентська віза. Цей документ дає право абітурієнту залишатися в країні на термін до 180 днів, після чого візу, як правило, продовжують без проблем. Спочатку видається віза типу D (це тип студентської візи) в консульському відділі посольствах Австрії у Вашій країні, причому строком на 4 місяці. А потім в Австрії її міняють на річну, яку продовжують в магістраті за місцем знаходження студента. Необхідно дуже серйозно підходити до візового питання, оскільки в разі відмови Ви ризикуєте бути невиїзну в цю країну від року до п'яти років. Після отримання студентської візи, студенту дозволяється безперервно перебувати на території країни протягом року і проходити навчання.

 • Студентська віза в Австрію терміни отримання нефіксовані. Тому оформлення візи до Австрії починати слід не пізніше, ніж за три-чотири місяці до початку семестру. Настільки тривалий термін обумовлений часом розгляду документів в самому посольстві. Подача документів здійснюється особисто. Тобто ні близькі родичі, ні хто-небудь з представників за дорученням не зможуть це зробити. Цей момент дуже важливий, оскільки соковита віза в Австрію робиться дуже складно і для студента це може бути поганим початком перебування в країні.

 • Навчальна віза в Австрію так само передбачає додаткове оформлення абітурієнтами страхового поліса, консульського збору та інших документів за запитом з консульського відділу Австрії.

 • Ваша студентська віза Австрія дає право не тільки на навчання, але і на роботу. Абітурієнти мають повне право трудитися під час навчання до 10 годин на тиждень і заробляти € 366,33 за один місяць, щоб оплачувати поточні витрати. А при проходженні практики ці обмеження повністю знімаються і заробіток залежить тільки від Вас.


Оформлення студентської візи до Австрії - документи для отримання

 • заяву про отриманий дозвіл перебування в Австрії   ("AufenthaltsbewilligungStudierende")
 • оригінальне підтвердження з ВНЗ Австрії про прийом на навчання або допуск до освітніх програм
 • загран паспорт та його нотаріально завірені копії;
 • свідоцтво про народження;
 • кольорові фото "тижневої давності" формату   3,5 х 4,5, на яких ваше обличчя займає не менше 80%;
 • свідоцтво про шлюб або розлучення (при необхідності);
 • підтвердження з банку про фінансовий стану абітурієнта: (виписка з банку або документ підтверджує зобов'язання з боку приватної особи)
  -   студенти до 24 років включно мінімум - € 5 550 на рік;
  -   студенти старше 24 років мінімум - € 9 500 на рік;
 • медична страховка;
 • підтвердження майбутнього місця проживання в Австрії (договір на оренду квартири, проживання в гуртожитку, довідка від господаря житла (у разі проживання у знайомих живуть в Австрії));
 • документ підтверджує відсутність судимостей і правопорушень (довідка про "несудимість")
 • підтвердження бронювання квитка на авіа переліт /переїзд до Австрії.

Процес збору всієї необхідної документації займає від місяця до півроку.   Подача документів відбувається у двох примірниках і на розгляд посольством йде кілька місяців. Крім того, з Вами можуть зв'язатися представники посольства в Австрії для уточнення деяких даних. &Nbsp;   Всі документи для візи до Австрії та довідки зазначені в списку, можуть змінюватися залежно від країни проживання абітурієнта. Найповнішу інформацію   про получного візи до Австрії,   Ви зможете уточнити в австрійському посольстві або у наших консультантів.


Студентська віза в Австрію без клопоту це допомога від   Education in Vienna

Збір документації для отримання візи процедура досить клопітна й нервова. Ми пропонуємо Вам максимально спростити отримання візи і скористатися послугами компанії «Навчання у Відні». У нас накопичений колосальний досвід, ми оформили вже сотні віз і сміливо заявляємо, що зробимо все необхідне для Вас і навіть більше! &Nbsp; Ми працюємо на ринку освіти вже 6 років, знаємо всі нюанси отримання візи і надамо Вам оперативну допомогу в оформленні візи, зберемо всі заяви та документи, які з цим пов'язані.

Ми постійно відстежуємо зміни в австрійському законодавстві, стежимо за вимогами виставляються консульствами. Ми допоможемо Вам ретельно підготувати документи, супровідні листи, щоб процес отримання документа пройшов для Вас непомітно, і Ви змогли отримати європейську освіту, познайомитися з культурою, побутом і традиціями Австрії.

З нашою допомогою збір, обробка та подача документів пройде швидко і якісно, ​​а рішення з приводу отримання візи буде прийнято на Вашу користь.   Віза студента в Австрії   відкриє для Вас Європу! Ви зможете не тільки вчитися, але і подорожувати, відвідувати цікаві місця, проходити практику і навіть працювати!

Звертайтеся в компанію "Education in Vienna" і насолоджуйтеся життям по-європейськи!

Розповісти друзям