Оформлення апостиля

Для вирішення всіх можливих питань з подачею та легалізацією диплома на території Європейської країни до ВНЗ якої надходить студент, оформлення апостиля вирішує всі проблеми і можливі запитання. Це штамп який ставитися на дипломі або атестаті студента і робить його легальним на території країни Європи.

Оформлення апостиля це впевненість у дійсності Вашого диплома на території Австрії

Оформленням апостиля займається Міністерство Освіти. Проставляє Міністерство Освіти апостиля незалежно від території видачі документа. Термін проставляння штампів в основному займають від двох до трьох місяців. Даним питанням Ви можете займатися самостійно, або звернутися до нас за допомогою і перекладом документів на німецьку мову.

Для громадян України ми додатково пропонуємо наші послуги з проставлення апостиля під ключ. Все, що Вам потрібно   - відправити оригінали документів в одне з наших представництв, а все інше ми зробимо самі.

Ціна послуги начитається від 279 євро і залежить від кількості документів, що підлягають апостилюванню.

Засвідчення документів проходить наступним чином:

  • Апостилізація трьох документів (атестат /диплом, додаток до атестату /диплому, довідка з університету);
  • Перекладів документів з подальшим нотаріальним заверненіем;
  • Переклад залікової книги /академічної довідки (якщо є);
  • Доставка документів кур'єрською службою по Україні;
  • Відправка документів до Відня міжнародної кур'єрської службою (DHL /TNT).

У кожній країні вимоги до подачі, ціни і терміни на легалізацію і апостилізацію документів відрізняються. Не залежно від того, замовите Ви цю послугу у нас, або оформіть апостилі і переклади самостійно, - ми з радістю проінформуємо Вас щодо оформлення документів і скоординуємо Ваші дії.

Розповісти друзям