Документи для Віденського Університету

  • Грамотне та оперативне заповнення анкет і заяв
  • Нотаріальне завірення та проставлення апостилю
  • Швидкий збір документів
Замовити послугу

Документи для Віденського Університету

Подача документів - найважливіший етап при вступі в будь віденський університет. «Education In Vienna» позбавить вас від зайвих клопотів з заповненням анкет, проставлення апостиля, їх перекладом і нотаріальним посвідченням.

Як і в будь-якій країні, вираз бажання на отримання освіти підтверджується подачею документів до університету. Варто відзначити, що склад документів та вимоги до їх оформлення можуть відрізнятись в залежності від обраного ВНЗ. Ми зможемо познайомити Вас з вимогами кожного австрійського університету.

документи для віденського університету, Оформлення і перевірка документів для вступу

 Давайте розглянемо перелік основних документів, необхідних при подачі заяви до австрійських ВУЗів, а так само правила вступу до вищих навчальних закладів Австрії для іноземних громадян, затверджені в законі про вищу освіту в 2002 році:

  1. Атестат про середню освіту / диплом бакалавра або магістра;
  2. Довідка з університету, яка підтверджує право на навчання за бажаної спеціальності, отримана в акредитованому вищому навчальному закладі. (При цьому зовсім не обов'язково бути зарахованим до цього університету. Шаблон довідки ми надати вже в заповненому вигляді).
  3. Копія сторінок паспорта з особистими даними.
  4. Диплом знання німецької мови рівнем не нижче, ніж Mittelstufe B2 (Диплом знання мови можна також отримати вже після зарахування до університету та проходження курсів при університеті безпосередньо в Австрії).
  5. Заявка на вступ до університету, заповнена німецькою мовою. (Її заповнення ми зробимо самостійно)
  6. Автобіографія абітурієнта із зазначенням раніше отриманих утворень.
  7. Довіреність в разі необхідності подання ваших інтересів в австрійському університеті.

У деяких ситуаціях університети можуть зажадати від абітурієнта надати додаткові документи.

Обов'язково всі документи потрібні для вступу до австрійського університету, повинні бути правильно оформлені і своєчасно відправлені до ВНЗ. У питаннях оформлення документів австрійці прискіпливі.

Кожен семестр в австрійські вищі навчальні заклади надходять близько 15 тисяч, студентів, частина з яких відсіюється в результаті неповної наданої або неправильно оформленої документації.

Якщо ви бажаєте почати навчання в Австрії - зверніться по допомогу до професіоналів, які згідно з вимогами обраного австрійського ВНЗ нададуть потрібні бланки, грамотно оформлять, і подадуть комплект документів. Це полегшить і прискорить процес надходження в рази.

Розповісти друзям