Де навчатися за кордоном

Навчання в зарубіжних країнах престижно і гарантує випускнику отримання міжнародного диплому, який сприяє успішному працевлаштуванню. Де навчатися за кордоном, щоб якість вищої освіти відповідала заявленій вартості навчання? В Європі це Австрія (інформація). Ця розвинена і благополучна країна пропонує цілий ряд освітніх програм високої якості, які можуть зацікавити іноземних студентів.

Де навчатися за кордоном

Де навчатися за кордоном в Австрії

Система вищої освіти пропонує на вибір державні і приватні університети, а також вищі школи. Вибираючи, де навчатися за кордоном, зупиніть свій вибір на вузах Відня. У столиці Австрії їх п'ятнадцять: 11 державних і 4 приватних. Вступ на більшість програм не включає в себе вступні іспити, а тому вступити може кожен.

  • Віденський університет є головним в Австрії, третім за величиною в Європі і незмінно потрапляє у списки кращих університетів планети. Основний напрямок - гуманітарні науки. Де навчатися за кордоном, як не тут? Понад 180 спеціальностей, 116 з яких доступні для отримання магістерського ступеню.
  • Віденський медичний університет відомий далеко за межами Європи. Тут навчається близько 7 500 студентів на семи відділеннях, а відпрацювання навичок проходить в 31 клініці, серед яких Віденський госпіталь, найбільший в Європі.
  • Де навчатися за кордоном на технічну спеціальність? Віденський технічний університет пропонує 8 факультетів. Тут навчається 17 600 студентів з таких популярних напрямків, як архітектура, будівництво, інформатика, машинобудування. Технічну кваліфікацію можна отримати за 70 програмами. Велика увага приділяється залученню студентів до науково-дослідних проектів, як важливий критерій для поглиблення знань по професії та вихованню нових поколінь учених.

Де навчатися в Австрії? Результати рейтингів закордонних вузів

Щорічно Китайський університет Цзяо Тун публікує рейтинг 500 кращих вишів світу. Де навчатися за кордоном в Європі? У 2014 році в рейтинг потрапили 6 австрійських університетів, три з яких знаходяться у Відні.

Навчання в Австрії, плани студентів з Росії

В ході досліджень про плани випускників на найближче майбутнє студентів з Росії, які перебувають на навчанні в Австрії, було виявлено наступне: 45% опитаних студентів збиралися залишитися і почати працювати в Австрії за фахом. Продовжити навчання планують ще 20% випускників. Лише близько 20% опитаних студентів збираються покинути Австрію та повернутися працювати на батьківщину. Цей крок найчастіше розглядають представники гуманітарних професій.

Збираєтеся на навчання в Австрію? Довірте підбір університету і спеціальності нашому менеджеру, зателефонувавши в компанію або відвідавши одне з наших представництв в Австрії, Росії або на Україні.

Залишайте заявку на сайті, ми самі зателефонуємо Вам вже з конкретною пропозицією по освітнім закладам і програмам університетів у Відні.

Детальна консультація по скайпу всього
95 €
Підпишись!
І будь в курсі всіх змін про вступ в австрійські університети!
Безкоштовний доступ буде закритий через :
ДнівГодинХвилинСекунд
00000000
Отримай доступ до корисної інформації!
Розповісти друзям