Консультація про навчання у Відні

  • Цінні рекомендації для швидкого навчання
  • Все стає на свої місця
  • Перший крок до вступу
Замовити послугу

Консультація про навчання у Відні

Консультация об обучении в Вене,учиться в вене

Отримати освіту за кордоном доволі складно. За винятком,  якщо, звісно, знати, як правильно оформляти і подавати документи до університетів Австрії. Для того, щоб не марнувати даремно час і гроші, ми рекомендуємо звернутися до справжніх профессіонеалів.

Консультація про навчання у Відні – перший крок до елітного навчання за кордоном. До неї входить повний аналіз усіх поданих документів ( шкільний атестат з додатком, диплом по знанням мов, резюме, залікова книжка, диплом випускника університету та інше). Згідно з результатами аналізу, ми оберемо Вам найбільш оптимальний університет, допоможемо визначитися з факультетом і майбутньою спеціалізацією. Вам дійсно буде з чого обирати, Віденський університет, наприклад, пропонує більш ніж 170 спеціальностей.

Як поступити в університет Австрії? Яка вартість навчання у Відні? Чи можна отримати освіту за кордоном безкоштовно? Після консультації з нашими фахівцями на тему освіта за кордоном, питання перетворяться на чіткі відповіді, і Ви побачите: все не так складно, як здається на перший погляд.

Першим, і найбільш вагомим фактором для вступу до університетів Відня - є подача документів. Ми готові надати повний список документів, необхідних для вступу. Крім того, ми пропонуємо допомогу у заповненні онлайн-форм і анкет німецькою мовою.

На жаль, співробітники університетів Відню не володіють російською мовою, тому студентам з російстькомовних країн необхідно перекласти всі документи німецькою мовою, і затвердити іх апостилями у міністерствах освіти і юстицій. Ми готові надати рекомендації, які будуть важливою допомогою для більш швидкого збору пакету документів. Відповідно, отримати вищу освіту за кордоном може кожен.

Не відкладайте на завтра, зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом і запишіться на консультацію прямо зараз. Ви зможете не тільки отримати відповіді на питання про освіту в Австрії, але й відчути нашу дружню підтримку протягом всього навчання.

Розповісти друзям