Вузи за кордоном: 5 чинників на користь освіти в Австрії

Вузи за кордоном - це підготовка висококваліфікованих затребуваних фахівців світового рівня, а також відмінна можливість провести яскравий дивовижний період у своєму житті. Ось ссилка, яка дозволить кожному бажаючому вибрати найбільш оптимальну програму навчання.

Вузи за кордоном

Вузи за кордоном, зокрема, австрійські навчальні заклади - це не тільки престижний диплом і гарантована високооплачувана робота, але і студентська шенгенська віза, і один із законних способів отримання виду на проживання в країнах Євросоюзу після закінчення навчання.

Характерні особливості навчання у вузах за кордоном

Австрійські вузи за кордоном практикують єдину систему навчання - Болонську, основними принципами якої є безперервність і взаємозамінність освіти, нівелюючи таким способом відмінності рівнів вищої освіти в різних країнах.

Тому вузи за кордоном, в тому числі і австрійські, дотримуються однакових для всіх країн ЄС стандартів освіти, що дозволяє студентам без проблем переводитися на різних стадіях навчання в будь-який інший вуз, що знаходиться в Європі.

5 причин на користь навчання у вузах за кордоном на прикладі Відня

  1. Фундаментальний принцип освіти в університетах Відню - свобода навчання. В австрійських університетах студенти мають право на самостійне визначення необхідних для вивчення навчальних дисциплін, лекцій та встановлення строків здавання атестаційних іспитів.
  2. Доступність навчання. Якщо в США, Канаді та Великобританії вища освіта - занадто дороге задоволення, яке не кожному по кишені, то віденські університети відрізняються в кращу сторону, так як вартість навчання в австрійських вузах складає від 380 євро за один семестр навчання.
  3. Мінімальні вимоги при вступі. Для навчання в британських іменитих вузах потрібно здача вступних іспитів, а для більшості спеціальностей австрійських університетів буде достатньо наявності освіти відповідної до середньої австрійської, тобто 2-х років навчання у вузі СНД або довідки з вузу у себе на батьківщині про можливість проходження навчання за обраною спеціальністю.
  4. Відсутність строгих вимог до знання німецької мови. Її можна буде вивчити вже після зарахування до вузу на підготовчих курсах при університеті.
  5. Широкі можливості реалізації отриманої освіти. Наприклад, вузи США і Канади в більшості своїй дають вузьконаправлену спеціалізовану освіту, на відміну від австрійських, що пропонують великий вибір супутніх напрямків. Вітчизняні вузи не завжди відповідають жорстким критеріям та вимогам ринку праці.

Ми пропонуємо комплексний супровід Вашого вступу в австрійські вузи, проживання, консультації з усіх питань і координацію всіх необхідних процедур. Хочете гарантії вступу до вузів Австрії?

Вибирайте будь-який пакет послуг на сайті, замовляйте вступ по телефону або на мейл компанії.

Детальна консультація по скайпу всього
95 €
Підпишись!
І будь в курсі всіх змін про вступ в австрійські університети!
Безкоштовний доступ буде закритий через :
ДнівГодинХвилинСекунд
00000000
Отримай доступ до корисної інформації!
Розповісти друзям