Віденський університет

Віденський університет

Австрія славетна своєю освітою, яку можна отримати в одному з престижних столичних університетів. Серед них найбільш відомими є:

  • Віденський Державний Університет
  • Віденський Економічний Університет
  • Віденський Медичний Університет
  • Віденський Технічний Університет
  • Віденська Академія Мистецтв
  • Університет Модуль
  • Університет Вебстер

Віденський університет - один з найстаріших університетів Європи. Заснований ще в 14 столітті герцогом Рудольфом IV і його братами - Альбрехтом III і Леопольдом III, він відомий своїми традиціями і багаторічним досвідом у сфері освіти. Є найстаршим з існуючих університетів німецькомовних країнах. Другу назву Alma Mater Rudolphina університет отримав в честь його засновника, а серед студентів поширена неофіційна назва - Hauptuni (Хауптуни - Головний університет).

У різний час у Віденському університеті навчалися і викладали дев'ять нобелівських лауреатів. Серед знаменитих випускників університету - засновник генетики Грегор Мендель, соціаліст Карл Каутський, композитор Густав Малер і багато інших. Славу університету принесли і такі відомі на весь світ його випускники як Зигмунд Фрейд, Теодор Адорно, Август Зільберштейн і Папа Римський Пій II.

Щорічно в університеті навчаються близько 90 тисяч студентів. Віденський університет і понині є одним з найбільших за чисельністю студентів вищим навчальним закладом у Європі. Він, як і раніше, приваблює молодь та науковців з різних країн світу, підтримує програму з обміну студентами (ERASMUS/SOKRATES) з іншими Вузами-партнерами.

Університет має 60 корпусів, серед яких деканат, адміністрація, ректорат, інститути і знаменита далеко за межами країни бібліотека. Кафедри та інститути розкидані по всьому місту. На Рінгштрассе, неподалік від головного корпусу, розташований кампус, де студенти проживають, проводять вільний час, займаються в бібліотеках, готуються до занять.

На вибір пропонується навчатися на одному з вісімнадцяти факультетів. Тут вивчають математику, філософію, історію, юридичні, спортивні науки, молекулярну біологію, фізику, хімію, мови і багато іншого. Тут навіть можна отримати духовну освіту на спеціалізованих факультетах - католицькому і протестантському.

Під час навчання студенти мають повне право на самостійне складання розкладу відвідування лекцій та іспитів, оптимального для них. Свобода вибору дисциплінує і налаштовує на інтенсивне навчання, а в результаті виходять справжні фахівці в обраній професії. Система лекцій постійно коригується, щоб дати студентам самі нові знання і донести останні відкриття і розробки.

Важливим чинником є можливість навчатися і заробляти одночасно. Абітурієнти можуть отримати дозвіл на роботу і працювати 10 годин на тиждень, таким чином, проходячи практику в престижних компаніях.

Аудиторії університету обладнані за останнім словом техніки. Сучасні класи, укомплектовані лабораторії - все це дає можливість не тільки навчатися, але і займатися науковою діяльністю і дослідженнями в обраній спеціальності. 

Викладацький склад укомплектований професійними лекторами, багато з яких мають не просто вчений ступінь, а і є лауреатами нобелівської премії.

Спеціалізовані знання, бездоганний німецька мова, високий рівень професіоналізму - все це надає Віденський Університет. Отримана тут освіта дозволить Вам успішно реалізуватися в кар'єрі і стати висококваліфікованим фахівцем. Наша компанія надасть Вам таку можливість, з'єднавши задоволення від перебування за кордоном і користь від навчання. Уважно вивчайте факультети, робіть свій вибір, а ми візьмемо на себе всі турботи, пов'язані зі вступом. Замовте зворотній дзвінок - зробіть перший крок до вступу у Віденський Університет.

Детальна консультація по скайпу всього
95 €
Підпишись!
І будь в курсі всіх змін про вступ в австрійські університети!
Безкоштовний доступ буде закритий через :
ДнівГодинХвилинСекунд
00000000
Отримай доступ до корисної інформації!
Розповісти друзям