Вартість освіти за кордоном

Вартість освіти за кордоном відіграє вирішальну роль у виборі місця майбутнього навчання. На відміну від багатьох країн, ціна навчання в Австрії(ось) дозволяє кожному отримати високоякісну європейську освіту. В цій країні є широкий вибір університетів, в яких можна знайти спеціальність на будь-який смак від популярних економічних і медичних до рідкісних, таких як «Культурна й соціальна антропологія».

На вартість освіти за кордоном впливають такі змінні як рейтинг внз і країна навчання. Наприклад, згідно щорічних звітів, що надаються закордонними видавцями і рейтинговими агентствами, Віденський Університет стабільно входить в десятку кращих в Європі, однак ціна на навчання становить усього близько 380 євро.

Вартість освіти за кордоном

Вартість освіти в Австрії 

На вартість освіти за кордоном, а саме в Австрії, впливає також країна, з якої приїжджає на навчання студент. Міністерство освіти Австрії умовно поділило всі країни світу на 3 групи, і для кожної була визначена своя ціна.

Вартість освіти за кордоном в Австрії для жителів різних країн

Для країн з розвиненою економікою вартість освіти за кордоном в Австрії становить €726,72. У цей список входить і Росія. Студенти з країн, які розвиваються, за семестр оплачують €363,36 - українці, казахи, вірмени, молдавани та інші жителі країн колишнього Союзу. Додатково оплачується студентський внесок у розмірі €18,5.

Вартість освіти за кордоном в США

Для порівняння можна взяти модель американської вищої освіти, яка також користується величезним попитом. Престижні університети, що входять в так звану Лігу Плюща, беруть від $ 20 000 за семестр.

Доступна вартість, висока якість освіти в Австрії

Окрім низької ціни за навчання, в Австрії найвищий рівень якості вищої освіти. Дипломи, отримані в австрійських університетах, визнаються по всьому світу, а в країнах ЄС не вимагають нострифікації. Працює дуже сильний професорсько-викладацький склад.

Матеріально-технічна складова університетів, інфраструктура - все на високому рівні. Лабораторії і дослідні центри, які працюють при внз, володіють унікальним високоточним обладнанням, що дозволяє проводити сучасні наукові дослідження.

Як окупити вартість вищої освіти в австрійських вузах

Студентам в Австрії за законодавством офіційно дозволено працювати під час навчання. Скориставшись шансом працювати і навчатися одночасно, можна оплачувати навчання та поточні витрати. Можна спробувати влаштуватися за фахом помічником, але більшість студентів працюють у сфері послуг, у розважальних центрах, магазинах або різноробочими.

Якщо Ви талановиті і поставили собі за мету навчатися в Австрії, але Вам складно оплачувати навчання, подавайте заявку на отримання гранту. В цьому випадку фінансові зобов'язання по оплаті Вашого навчання візьме на себе організація, що надає грант. Можливо також звернутися в один з численних фондів на отримання стипендії. Фонди, що оплачують навчання в Австрії, бувають приватні і державні. 

Навчання в Австрії стає все більш популярним і приваблює з кожним роком все більше іноземних студентів. Вже сьогодні близько двадцяти відсотків складають іноземці. Залиште сумніви, всього один дзвінок в компанію Education in Vienna і наші фахівці допоможуть Вам визначитися з витратами на навчання. Вклад в своє майбутнє окупиться сторицею.

Детальна консультація по скайпу всього
95 €
Підпишись!
І будь в курсі всіх змін про вступ в австрійські університети!
Безкоштовний доступ буде закритий через :
ДнівГодинХвилинСекунд
00000000
Отримай доступ до корисної інформації!
Розповісти друзям