Університет Відня

Вищі навчальні заклади Австрії одні з найпрестижніших у Європі і привертають на навчання студентів з усього світу, а також кращих викладачів і науковців. Вища освіта в Австрії - це ціла індустрія. Візьміть будь-який університет Відня, і Ви зрозумієте, що навчатися в Австрії - правильний вибір.

Університет Відня

Державний або приватний університет Відня?

Актуальне питання, вибрати державний або приватний університет Відня? Вибір непростий, бо в кожному є свої переваги і недоліки. Навчання в державних вузах привабливе своєю ціною (від 380 євро за семестр в залежності від того, який обраний університет і яка країна проживання студента). З іншого боку, класи переповнені і необхідно докласти зусилля, щоб виділитися серед інших студентів і вчитися на відмінно.

Приватний університет Відня коштує в кілька разів дорожче (від 5 500 євро за семестр). Натомість навчання проходить в невеликих групах, де викладач встигає приділити час кожному. Перевагою приватного Університету Webster є те, що випускник отримує американо-австрійський диплом, а студенти на період навчання можуть переїхати вчитися в будь-яку філію університету, розташовану у США, Європі або Азії.

Переваги університетів Відня

  1. Вступ два рази на рік на зимовий і літній семестри.
  2. Програми німецькою та англійською мовами пропонує фактично кожен університет Відня.
  3. Можливість вступити, не володіючи державною мовою Австрії.
  4. Доступна вартість навчання.
  5. Можливість вступу після школи.

Студенти, які вибирають університет Відня, за опитуваннями соціологів найбільшу увагу приділяють вартості навчання (важливий фактор для більш ніж 60% респондентів), рейтингу внз (32%), можливості вступити після закінчення школи, минаючи навчання на 2-х курсах у себе на батьківщині (68%), відсутності вступних іспитів (82%), популярності іноземної мови навчання (31%).

Компанія Education in Vienna пропонує повний спектр послуг зі вступу у вузи Відня від курсів для вивчення німецької мови в Австрії до супроводу студентів у перші місяці навчання. Вірно оформлений пакет документів і знання німецької мови є визначальними факторами для вступу та навчання в австрійських вузах.

Залишайте заявку на сайті, ми підберемо для Вас оптимальний курс для вступу до університетів процвітаючої столиці Австрії.

Детальна консультація по скайпу всього
95 €
Підпишись!
І будь в курсі всіх змін про вступ в австрійські університети!
Безкоштовний доступ буде закритий через :
ДнівГодинХвилинСекунд
00000000
Отримай доступ до корисної інформації!
Розповісти друзям