Університети за кордоном

Университеты Европы. ВУЗы за границей

Університети за кордоном стають все більш доступними для іноземних студентів, в тому числі і для України, Росії та інших країн колишнього Радянського Союзу. Саме тут пропонуються цікаві програми по обміну, профпідготовки, другої вищої освіти. І це не випадково. Університети за кордоном відрізняються більш високою якістю освіти, сформованими традиціями, сучасними методиками навчання і якістю професіоналів, які залишають стіни навчального закладу.

Серед безлічі університетів окремим рядком стоять ВНЗ Австрії, саме на її території розташовуються найстаріші університети Європи. Відень за кількістю престижних навчальних закладів обігнав інші країни на голову вперед. Понад 130 факультетів надають вибір для освоєння практично будь-якої затребуваної професії. Серед університетів Відня уваги заслуговують наступні:

• Віденський Університет

• Віденський Економічний Університет

Віденський Медичний Університет 

• Віденський Технічний Університет

• Віденський Університет Прикладних Наук

• Віденський Університет Прикладних Мистецтв

• Університет Modul

• Університет Webster

Університети за кордоном випускають повністю сформованого фахівця, який готовий приступити до роботи і показувати чудові результати. Ні в кого не виникає сумнівів: чи брати на роботу людину, у якої на руках диплом європейського зразка.

Ми співпрацюємо з усіма перерахованими вище університетами, маємо величезний досвід в організації вступу і гарантуємо Вам, що з нами Ви станете студентів одного з найпрестижніших Вузів Європи. Замовте зворотній дзвінок, і наші фахівці проконсультують Вас з будь-якого у Вас питання

Детальна консультація по скайпу всього
95 €
Підпишись!
І будь в курсі всіх змін про вступ в австрійські університети!
Безкоштовний доступ буде закритий через :
ДнівГодинХвилинСекунд
00000000
Отримай доступ до корисної інформації!
Розповісти друзям