Технічний університет Відня

Технічний університет Відня

Щороку на ринку з'являються цікаві технічні новинки: від мобільних пристроїв до домашніх роботів. За їх створенням і проектуванням стоять люди, що мають технічну освіту. Щоб отримати професію, яка є дуже актуальною на сьогоднішній день, рекомендуємо поступити в Технічний університет Відня. Саме тут створені всі умови для успішної освіти. Чим унікальні університети Австрії, так це тим, що навчання можна починати в будь-якому віці, як відразу після школи, так і вже дипломованим фахівцем. Маючи на руках диплом про закінчення Вузу в Росії, Україні або інших країн, Ви можете удосконалити свою кваліфікацію, щоб надалі отримати хорошу роботу в найпрестижніших компаніях світу.

Технічний університет Відня це:

  • Досвідчений професорсько-викладацький склад;
  • Можливість здобуття грантів, ведення наукової діяльності;
  • Прекрасна технічна база;
  • Стажування і практика в провідних компаніях країни;
  • Спеціальність, яка дозволить працевлаштуватися відразу після здобуття диплома;
  • Придбання унікальних навиків і знань в області науки і техніки.

В процесі навчання студенти опановують не лише теоретичні навички, займаючись науковою і творчою роботою, але й мають можливість стажуватися в реальних компаніях. Вже після закінчення ВУЗу студент має багатий практичний досвід, який дозволить будувати кар'єру в найпрестижніших корпораціях. Саме з університетів Австрії безліч технічних фахівців зі світовим ім'ям, які працюють над створенням автомобілів, будівництвом судів, розробкою нових матеріалів і т.д.

Унікальність здобування освіти в Австрії полягає в тому, що студенти можуть одночасно навчатися і працювати. Саме у цій країні отримати дозвіл на роботу доволі легко. Амбітні студенти за бажанням можуть навчатися і оплачувати рахунки за проживання, їжу, розваги, одяг і навчання. Тому кожен, хто бажає зможе знайти додатковий заробіток.

Але найцікавіше у навчанні – це можливість завести нових друзів і поринути в атмосферу країни. При цьому удосконалюється мова, багато хто знаходить свою другу половинку і створює інтернаціональні сім'ї. Крім того, Австрія славетна своїми пам'ятниками культури, історією, самобутністю і унікальністю. Старовинні пам'ятки гармонійно виглядають поруч з промисловими центрами і діловими офісами. Саме тут з'являється стимул навчатися і будувати кар'єру, щоб гідно жити і працювати.

Якщо технічна спеціальність це Ваше і Ви рішуче налаштовані стати провідним фахівцем в своїй області, то Вам неодмінно потрібно звернутися до нас за консультацією. Замовте зворотний дзвінок і фахівці "Education in Vienna" розкажуть всі нюанси для вступу до технічного ВУЗУ. Залиште бюрократію нам, займіться безпосередньо навчанням!

Детальна консультація по скайпу всього
95 €
Підпишись!
І будь в курсі всіх змін про вступ в австрійські університети!
Безкоштовний доступ буде закритий через :
ДнівГодинХвилинСекунд
00000000
Отримай доступ до корисної інформації!
Розповісти друзям