Освітні програми за кордоном

Освітні програми за кордоном

Безумовною альтернативою вітчизняній освіті стали освітні програми за кордоном. І хоча в США або Австралії можна пройти якісне навчання, програми(тут) європейських вузів користуються величезною популярністю. У лідерах Австрія – країна, де ціна доступна кожному, а якість знань відкриває широкі перспективи для подальшого працевлаштування.

Освітні програми за кордоном по вивченню мови

Мовні курси в Австрії користуються величезною популярністю. Школярі приїздять вивчати мову на канікулах. Для них розроблені спеціальні освітні програми за кордоном з урахуванням проживання в сім'ї або кампусі. Навчання побудовано таким чином, щоб у школярів залишався час на спортивні ігри, відпочинок, прогулянки і спілкування з однолітками. Навчання і розваги дозволяють освоювати німецьку в ігровій формі.

Освітні програми за кордоном для вивчення німецької мови для майбутніх студентів припускають інтенсивні курси підготовки до вступу в австрійські внз. Вектор навчання спрямований на підготовку до складання мовного іспиту та отримання заповітного рівня В2, який вважається достатнім, щоб приступити до навчання в університеті.

Освітні програми в університетах за кордоном

Триступенева система навчання передбачає здобуття вищої освіти за такими ступенями, як бакалавр, магістр і доктор. В Австрії вступити на бакалавра і почати вивчати освітні програми за кордоном можливо після закінчення школи. Не всі країни Європи приймають випускників шкіл, що виділяє Австрію серед інших. Як правило, тривалість навчання на бакалавріаті становить 6 семестрів.

Вибір освітніх програм на ступінь бакалавра

Австрія - невелика країна, проте в університетах представлені всі популярні для вивчення спеціальності. Широкий вибір дисциплін доступний в основному німецькою мовою. Отримати ступінь бакалавра англійською можна в приватних університетах.

Популярні програми:

 • Економіка та бізнес
 • Міжнародна економіка і право
 • Фармація
 • Стоматологія
 • Медицина
 • Психологія
 • Журналістика і публіцистика
 • Консервація і реставрація
 • Графічний дизайн

Вибір освітніх програм на ступінь магістра англійською

Перевага навчання в Австрії полягає в тому, що країна білінгвистична. Щоб отримати ступінь магістра, в австрійських університетах можна вибрати спеціальності німецькою та англійською мовами. Віденський університет пропонує такі дисципліни для вивчення англійською:

 • Англійська мова і лінгвістика
 • Кількісна економіка, менеджмент і фінанси
 • Економіка та бізнес
 • Наука про довкілля

Віденський Технічний університет:

 • Графічні обчислення
 • Розробка програмного забезпечення та Інтернет

Освітні програми МВА за кордоном

Останнім часом серед менеджерів та управлінців, а також власників компаній, набирають популярність програми МВА. За 3-4 семестри слухачі одержують унікальні знання в області економіки і управління. Навчання проводиться англійською мовою і вимагає знань англійської не менше 575 балів за системою тестування TOEFL.

Освітні програми на здобуття ступеня доктора наук

Стати доктором можливо після закінчення магістратури. Тільки в університетах пропонують аспірантські програми. За рік-два студенти проходять навчання, пишуть дисертацію і після захисту випускнику присвоюється ступінь доктора наук.

Дійте разом з фахівцями компанії Education in Vienna. Вибирайте один з трьох пакетів послуг і перед Вами відкриються двері кращих університетів Австрії. Навчання в центрі Європи, диплом міжнародного зразка, програми навчання і культурного обміну - освіта може бути якісною і цікавою.

Детальна консультація по скайпу всього
95 €
Підпишись!
І будь в курсі всіх змін про вступ в австрійські університети!
Безкоштовний доступ буде закритий через :
ДнівГодинХвилинСекунд
00000000
Отримай доступ до корисної інформації!
Розповісти друзям