Канікули за кордоном

З настанням канікул батьки починають замислюватися над тим, як ефективно організувати дозвілля своїй дитині. Сидіти вдома? Поїхати до бабусі? А може, поєднати приємне з корисним? Адже хочеться і відпочити, і з користю провести час, наприклад, відвідати курси німецької мови. Австрія ідеально підходить для подібних програм. Там дитина і відпочине, і іноземний підтягне, і без діла йому тинятися не дадуть. А скільки яскравих і незабутніх вражень отримують діти від цікавих екскурсій, розважальних заходів, участі в спортивних змаганнях! Як же це можна зробити? Ідеальний варіант - відправитися в один з міжнародних мовних центрів і провести канікули за кордоном, відкриваючи для себе країну, вивчаючи її культуру і традиції.

Канікули за кордоном

Мабуть, найпопулярнішою країною, де прагнуть побувати школярі і студенти, була і залишається Австрія. Провести канікули за кордоном - що може бути цікавішим? Це відмінний шанс зробити дитині подарунок, щоб канікули запам'яталися на все життя. Адже, з одного боку - це навчання дітей, а з іншого - можливість одночасно з навчанням зануритися в святкову атмосферу, забарвлену національним колоритом приймаючої країни, познайомитися з однолітками з інших країн, поїздити на екскурсії і просто весело провести час.

Подібні навчальні програми за кордоном розраховані на будь-який вік. Спеціалізовані курси для дорослих, інтернаціональні школи для дітей і підлітків, екзаменаційні курси для студентів. Існують також ексклюзивні сімейні програми, де батьки і діти можуть жити і навчатися разом. Ви тільки уявіть: канікули за кордоном - хіба це не подарунок для всієї родини?

Ми пропонуємо студентам, школярам, а також їх батькам унікальну можливість почати шлях до вершин освіти з незабутніх вражень

Детальна консультація по скайпу всього
95 €
Підпишись!
І будь в курсі всіх змін про вступ в австрійські університети!
Безкоштовний доступ буде закритий через :
ДнівГодинХвилинСекунд
00000000
Отримай доступ до корисної інформації!
Розповісти друзям