Чому студенти обирають університети за кордоном?

Популярність зарубіжної освіти з кожним роком набирає обертів. Університети за кордоном пропонують привабливі умови для вступу і отримання якісної, доступної за ціною вищої освіти (ось). Незважаючи на те, що підготовка до вступу - це досить трудомісткий процес і займає від 4 місяців і довше, бажаючих стати студентом в Австрії з кожним роком все більше.

Університети за кордоном

Університети за кордоном - плюси навчання

За що цінуються університети за кордоном? Розглянемо основні переваги навчання за кордоном на прикладі австрійських вузів. Порівняйте, наскільки відрізняється підхід і система вищої освіти своєї країни і Австрії:

  1. Високі рейтинги в Європі і світі таких університетів, як Віденський університет, Віденський економічний університет, Віденський технічний університет і Віденський медичний університет доводять, що студенти отримують сучасні і популярні знання.
  2. Університети за кордоном надають право студенту самому складати план навчання і вибирати черговість предметів і час здачі іспитів. У великих вузах можна вибрати викладача, у якого хочеться прослухати курс.
  3. Термін навчання на ступінь бакалавра становить 3 роки.
  4. Сучасні програми навчання і можливість взяти участь у дослідницьких програмах, що проводяться університетом.
  5. Є можливість взяти участь в міжнародній програмі обміну студентами і поїхати на кілька семестрів для отримання знань в іншу країну.

Скільки коштує диплом в університетах за кордоном

Як правило, вартість залежить від країни навчання та престижності вузу. Найдорожчі університети за кордоном розташовані в США і Великобританії. Чим відоміший вищий навчальний заклад, тим вище розцінки на навчання. Магістратура коштує дорожче, ніж бакалавріат. Наприклад, Гарвард на ступінь бакалавра в семестр запитує 11 тисяч фунтів стерлінгів, а на магістра вже 12 тисяч.

Особливості вступу в університети за кордоном

Приємна новина - вступні іспити в австрійські внз практично на всі програми відсутні. Негативним моментом є довгий, ретельний і дбайливий збір пакету документів. Як показала практика, цей етап краще довірити професійному освітньому агентству. Переклад, терміни оформлення, нюанси в оформленні - все це може стати каменем спотикання на шляху до отримання запрошення до вузу.

Виберіть напрямок, який Вас цікавить. Залиште заявку нашим менеджерам і готуйтеся стати студентом престижного університету за кордоном.

Гарантія вступу 100%. Поки інші обіцяють, ми робимо.

Детальна консультація по скайпу всього
95 €
Підпишись!
І будь в курсі всіх змін про вступ в австрійські університети!
Безкоштовний доступ буде закритий через :
ДнівГодинХвилинСекунд
00000000
Отримай доступ до корисної інформації!
Розповісти друзям